Слухай онлайн
Економіка

Львівський іподром та ДП „Львівприлад” внесено в перелік підприємств, які підлягають приватизації у 2006 році

ДП „Львівський іподром” та ДП „Львівприлад” внесено в перелік підприємств, які підлягають приватизації у 2006 році. Про це „Гал-info” повідомила начальник регіонального відділення ФДМ України Наталя Горлач.
За її словами, регіональне відділення написало звернення у центральний апарат, аби ці підприємства були передані регіональному відділенню і воно відповідно проводило процес приватизації.
Львівський іподром, найновіший в Україні і єдиний на заході України, - є унікальним серед іподромів країн СНД, на якому споруджена трав’яна скакова доріжка за європейським зразком, для проведення випробувань племінних коней верхових і рисистих порід та два підземні переходи для переведення коней на старт, щоб не нищити трав’яної призової доріжки.
Свого часу іподром був одним із кращих, у 1987 році, за рішенням Держагропрому СРСР, його було зараховано до п’ятірки провідних іподромів у колишньому СРСР.
З метою виконання Закону України "Про племінну справу у тваринництві", у 2003 році відновлено роботу Львівського іподрому. Проводяться випробування племінних коней верхових порід ведучих кінних заводів України. Поголів’я коней знаходиться в належному ветеринарному стані і забезпечено повноцінними кормами. Львівський іподром є суб’єктом племінної справи у тваринництві і в повному обсязі виконує свої обов'язки та державну програму селекційної роботи.
Державне підприємство "Львівприлад" засноване у 1945 році. Підприємство спеціалізується в області точного приладобудування по виготовленню засобів промислової автоматики. 1945-1950 роки - виробництво стрілочних електровимірювальних приладів. 1950-1960 роки - завод стає провідним по випуску датчиків, вторинних приладів для вимірювання температури, витрати рідин, газів; освоєно виробництво електронних автоматичних регулюючих приладів; почався випуск перших приладів із записом на діаграмній стрічці. 1968-1978 роки - створено та освоєно у серійному виробництві друге покоління автоматичних та регулюючих приладів; організовано серійне виробництво систем автоматичного управління газоперекачувальними агрегатами компресорних станцій для всіх газових магістралей СРСР. Таким чином в країні була вирішена проблема транспортування газу. 1980 рік - почалось освоєння третього покоління приладів з більш широкими можливостями. 1989 - 1991 роки - щороку випускалось приладної техніки по 120-130 тис.штук. 1992-1996 роки - проведена модернізація приладів та освоєно випуск перших дискових приладів. 2000-2001 роки - проведено модернізацію дискових приладів
Сьогодні в експлуатації знаходиться понад 2 млн. штук приладів виробництва ДП "Львівприлад".
Активи підприємства на кінець 2005 року становили 41242 тис. грн., чисті активи — 32489 тис. грн., валовий прибуток — -1305 тис грн, чистий прибуток — 2941 тис грн., виробничі потужності завантажені на 22%.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...