Слухай онлайн
Політика

Львівський КУН вважає, що допоки питання звільнень однопартійців не врегульовані, конференція партії буде передчасною

Ми розглядали питання проведення конференції Львівської обласної організації Конгресу українських націоналістів. І вважаємо, що в зв’язку із різними кадровими перестановками, зокрема відставки мера Дрогобича, звільнення Миколи Пшевлоцького, а також Тараса Гентоша (Дрогобицька райрада), який був на лікарняному, проведення такої конференції є передчасним. Таку думку в коментарі „Гал-info” висловив голова секретаріату ЛОО КУН Ігор Данилиха, коментуючи те, що обласна конференція блоку „Наша Україна” переноситься, оскільки їхня обласна організація партії наразі не провела своєї конференції.
На думку Данилихи, ще перед тим як визначитися, коли провести обласну конференцію, КУН потребує врегулювання багатьох нюансів, пов’язаних із ситуацією у області, зокрема, закінчити судові справи і „знайти точки компромісу в конфліктах”.
Нагадаємо, як повідомив „Гал-info” народний депутат України Володимир В’язівський, обласна конференція у форматі блоку „Наша Україна”, проведення якої було заплановане на кінець березня, у зазначений термін не відбудеться. Причиною затримки стали інші політичні сили, які входять у блок – НРУ, КУН та ХДС, які наразі не провели обласних конференції своїх політичних сил.
НСНУ провела свою обласну конференцію 9 лютого.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ