Львівський притулок для тварин може залишитися без засобів для існування
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівський притулок для тварин може залишитися без засобів для існування

Львівський притулок для тварин „Милосердя” може залишитися без засобів для існування — про це «Гал-info» повідомила в. о. директора притулку Любов Дорош. За її словами, зараз притулок перебуває у вкрай незадовільному стані.
«Перед нами стоїть проблема залишитися без світла, оскільки військову частину, від якої протягнений кабель до притулку, розформовують, і потрібно, щоб нам провели інший кабель. Крім того, у нас є проблеми з опаленням притулку взимку — ми й досі опалюємо приміщення за допомогою деревини, — розповіла Любов Дорош. — Також у нас постала проблема з харчуванням тварин: міська влада з початку року виділила нам 11 тис. грн на харчування тварин і зараз вже харчі закінчуються, і невідомо чи виділять кошти знову. Крім того, у нас немає холодильних камер, де б можна було зберігати продукти харчування для тварин». За її словами, притулок й надалі приймає до себе собак і кішок, а виживає за рахунок спонсорської допомоги, але це не вирішує основних проблем притулку.
«Може настати день, коли тварин не буде чим годувати, притулок залишиться без засобів існування і тоді залишиться один вихід: або розпустити тварин, або усипити», — додала Любов Дорош.
 Притулок для бездомних тварин "Милосердя" у Брюховичах є єдиним у західному регіоні України та існує уже 9 років. В ньому знаходять порятунок близько 200 безпритульних собак та приблизно два десятки кішок. Притулок є альтернативою діяльності санітарної міської служби відлову безпритульних тварин та знищення їх струмом. Останнім часом завдяки підтримці ЗМІ для багатьох тварин з притулку було знайдено нових господарів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...