Львівський РДЦСМС сертифікував систему управління якістю на ЗАТ Трест Дніпродорбуд та ВАТ Південьзахідшляхбуд
Слухай онлайн
Економіка

Львівський РДЦСМС сертифікував систему управління якістю на ЗАТ «Трест Дніпродорбуд» та ВАТ «Південьзахідшляхбуд»

Львівський регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації, згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001-2001, сертифікував систему управління якістю ЗАТ «Трест Дніпродорбуд» (м. Дніпропетровськ) та ВАТ «Південьзахідшляхбуд» (м. Вінниця). Про це повідомляє прес-служба Львівського регіонального державного центру стандартизації, метрології та сертифікації.
Розробка і впровадження системи управління якістю (СУЯ) на підприємствах сприяє оптимізації роботи підприємства, краще забезпечує його дієздатність, зокрема, конкурентоспроможність продукції та послуг, і підвищує ефективність виробництва. Крім того, її впровадження дає змогу переконати потенційного споживача, що підприємство може стабільно випускати продукцію належного рівня якості, яка відповідає загальноприйнятим вимогам – йдеться в повідомленні прес-служби.
Нині масштабна робота з розповсюдження кращої світової та вітчизняної практики створення ефективних СУЯ й загального менеджменту неможлива без конкретної державної програми, яка передбачала б, зокрема, підтримку підприємств та організацій з боку держави шляхом компенсації (на конкурсній основі) частини їх витрат на розробку та впровадження СУЯ, скажімо, за рахунок цільового кредитування чи інших джерел кредитування, – зазначив начальник відділу управління якістю і навколишнім середовищем та сертифікації систем управління якістю Львівського РДЦСМС Богдан Білецький.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...