Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Львівський РДЦСМС сертифікував систему управління якістю на ЗАТ «Трест Дніпродорбуд» та ВАТ «Південьзахідшляхбуд»

Львівський регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації, згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001-2001, сертифікував систему управління якістю ЗАТ «Трест Дніпродорбуд» (м. Дніпропетровськ) та ВАТ «Південьзахідшляхбуд» (м. Вінниця). Про це повідомляє прес-служба Львівського регіонального державного центру стандартизації, метрології та сертифікації.
Розробка і впровадження системи управління якістю (СУЯ) на підприємствах сприяє оптимізації роботи підприємства, краще забезпечує його дієздатність, зокрема, конкурентоспроможність продукції та послуг, і підвищує ефективність виробництва. Крім того, її впровадження дає змогу переконати потенційного споживача, що підприємство може стабільно випускати продукцію належного рівня якості, яка відповідає загальноприйнятим вимогам – йдеться в повідомленні прес-служби.
Нині масштабна робота з розповсюдження кращої світової та вітчизняної практики створення ефективних СУЯ й загального менеджменту неможлива без конкретної державної програми, яка передбачала б, зокрема, підтримку підприємств та організацій з боку держави шляхом компенсації (на конкурсній основі) частини їх витрат на розробку та впровадження СУЯ, скажімо, за рахунок цільового кредитування чи інших джерел кредитування, – зазначив начальник відділу управління якістю і навколишнім середовищем та сертифікації систем управління якістю Львівського РДЦСМС Богдан Білецький.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...