Львівський Світоч проведе дослідження як вартість цукру впливає на роботу підприємства
Слухай онлайн
Економіка

Львівський «Світоч» проведе дослідження, як вартість цукру впливає на роботу підприємства

Найбільший львівський виробник солодощів, кондитерська фірма «Світоч» ще не знає, як позначиться на виробництві цінова ситуація з цукром.

 

Голова правління ЗАТ «Кондитерська фірма «Світоч» Едвард Сміт у відповідь на запитання Гал-інфо повідомив, що на підприємстві буде проведено внутрішнє дослідження. Відтак, за його результатами стане відомо, чи підвищення цін на цукор вплине на економічну ситуацію на фірмі і чи буде потреба, відповідно, підвищувати ціни на продукцію

 

«Ціни на сировину постійно коливаються. Приміром, минулого року до 3 тис. доларів за тону подорожчало какао-масло, і ми змушені були підняти ціни на наші вироби», – каже Едвард Сміт.

 

Додамо, як інформує Державна інспекція з контролю за цінами у Львівській області, за період з 21 по 28 січня 2010р. зросли середні роздрібні ціни на цукор-пісок в підприємствах торгівлі з 7,70 до 8,58 грн/кг, або на 11,4% та на продовольчих ринках - з 7,83 до 9,95 грн/кг, або на 27%. Станом на 20.01.10 середня ціна у підприємствах торгівлі по Україні становила 7,49грн/кг, мінімальна ціна – 6,93грн/кг (Рівненська обл.), максимальна – 8,27грн/кг (Запорізька обл.); середня ціна на продовольчих ринках України становила 7,51грн/кг, мінімальна ціна – 7,06грн/кг (АР Крим.), максимальна – 8,00грн/кг (м. Севастополь). Станом на 20.01.10 у Львівській області середня роздрібна ціна на цукор у підприємствах торгівлі становила 7,70грн/кг, на продовольчих ринках області - 7,83грн/кг.).

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...