Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівський центр еколого-натуралістичної творчості запрошує дітей до літньої школи "Дивосвіт"

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" запрошує школярів до літньої школи "Дивосвіт", що працюватиме з 9 по 15 червня і пропонуватиме тиждень пригод та освітніх заходів. Про це повідомляє ЛОР.

У Львові стартує літня школа "Дивосвіт", організована Комунальним закладом Львівської обласної ради "Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді". Захід покликаний зробити літо дітей незабутнім, наповненим пригодами, радістю та новими знайомствами.

Як повідомили у Центрі, з 9 по 15 червня педагоги проводитимуть для школярів різноманітні захопливі майстер-класи, квести, екопригоди, конкурси талантів, інтерактивні ігри та прогулянки парками. Заняття триватимуть щодня з 10:00 до 14:00.

Літня школа "Дивосвіт" розташована за адресою: м. Львів, вул. Франка, 133. Для запису та отримання додаткової інформації можна звернутися за телефоном +380 322 764 607 або скористатись QR-кодом на афіші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ