Слухай онлайн
Cуспільство

Львівський ветеринарний університет приєднали до аграрного

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького (ЛНУВМБ) реорганізовують. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 року.

"Прийняти пропозицію Міністерства аграрної політики та продовольства щодо реорганізації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького шляхом приєднання до Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ) з утворенням на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького структурного підрозділу Львівського національного аграрного університету", – йдеться в розпорядженні.

Реорганізацію здійснять в межах асигнувань, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства для підготовки кадрів.

"Установити, що студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького продовжують навчання у Львівському національному аграрному університеті", – сказано в документі.

Освітній портал 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ