Слухай онлайн
Економіка

«Львівтеплоенерго» у січні оплатило понад 19 мільйонів гривень за спожитий газ

У січні цього року ЛМКП «Львівтеплоенерго» проплатило 19 мільйонів 320 тисяч гривень за спожитий газ. Кошти, які надходять від споживачів, відразу перераховують у ДК «Газ України». Уже за перші дні лютого за спожитий газ проплачено 600 тисяч гривень.
На сьогодні служба обліку та збуту теплової енергії підприємства виставляє рахунки споживачам за спожите тепло та гаряче водопостачання за січень цього року. Адже за законом «Про надання теплопостачальних послуг» споживачі платять гроші лише після того, як отримали відповідні послуги. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.
Слід зазначити, що нарахування за січень здійснюється за новим скорегованим тарифом: плата для споживачів «Львівтеплоенерго» за одиницю фактично спожитої теплової енергії (грн./Гкал) становить – 163,37 грн; плата за приєднане теплове навантаження за 1 кв.м. опалювальної площі квартири – 1,301 грн; плата за гаряче водопостачання – 17,77 грн за куб м. Для споживачів «Залізничнетеплоенерго» плата за одиницю фактично спожитої теплової енергії (грн./Гкал) становитиме – 148,76 грн; плата за приєднане теплове навантаження за 1 кв.м. опалювальної площі квартири – 1,53 грн; плата за гаряче водопостачання – 16,42 грн за куб м.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ