Слухай онлайн
Культура

Львів'ян запрошують на нове органне відеошоу

Органний зал у Львові широко відомий свіжими, унікальними проєктами та перформансами, і вже найближчими вихідними запрошує відвідати "Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у виконанні органістки Надії Величко та режисера світла Євгена Червоного. Про це повідомили 18 вересня у прес-службі ЛМР.
Синкретичність, як поєднання кількох видів мистецтва, використовувалась з прадавніх часів. Тож у глядачів буде унікальна нагода відчути красу поєднання музики та світла 20 вересня о 20.00 год.

В програмі шоу поєднуються кілька світів: світла музика ангелів Арво Пярта та інший, темний вимір Альфреда Шнітке. Як зазначає солістка: ʺКонцерт супроводжуватиме широка градація музичних емоцій. Музика Шнітке є складною не лише для слухача, але і для виконавця, водночас музика Арво Пярта вражає своєю прозорістю та ніжністюʺ.

Музика ангелів Арво Пярта несе у собі також глибокий філософський сенс. Цей композитор є живою легендою — він створив неповторний стиль, який ще інколи називають ʺсакральним мінімалізмомʺ. Неповторна музика і простота автора, яка підкреслюється вишуканістю гармоній в повній мірі перенесуть вас в інший світ — світ мистецтва.

Музика, що народжує нові сенси, створює загальне враження та приємний післясмак. Безмежний звуковий простір і політ вашої фантазії на стінах Органного залу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ