Слухай онлайн
Cуспільство

Львів’ян запрошують на тренінги з туристичного бізнесу

Львівська міська рада пропонує студентам та молоді взяти участь у тренінгах з циклу «Практики туристичного бізнесу», повідомила прес-служба львівської міської ради.

Серію безкоштовних тренінгів для студентів та молоді «Практики туристичного бізнесу» проводять у рамках програми «Перший кар’єрний крок» з ініціативи Львівської міської ради. Метою тренінгів є формування середовища молодих професіоналів, ознайомлення із сучасними потребами та вимогами туристичної індустрії, застосування на практиці вмінь та знань. Тренінги проводять провідні фахівці туристичного і готельно-ресторанного бізнесу, громадських організацій у сфері туризму.

Найближчий тренінг відбудеться 30 січня у приміщенні Галицької районної адміністрації (вул. Ф. Ліста, 1, 4-й поверх, конференц-зал).

Зареєструватись для участі у тренінгах студенти та всі охочі можуть за посиланням https://bit.ly/OVAAww, заповнивши он-лайн анкету учасника.

Додаткова інформація з питань реєстрації:Марта Завербна, тел. 297-57-59.

Програма тренінгу на 30 січня

16.00 - «Забезпечення навігації туристів Львова. Туристичні карти міста» – Гайк Арутюнов, директор рекламного агентства «АРТ-медіа».

16.50 - «Особливості організації масштабних подій на прикладі УЄФА ЄВРО 2012» – Соломія Короненко, керівник маркетингового проекту УЄФА ЄВРО 2012 у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ