Слухай онлайн
Культура

Львів'ян запрошують на зустріч з Романом Іваничуком та його донькою

Львів'ян запрошують на зустріч з класиком сучасної української літератури Романом Іваничуком та його донькою, знаним перекладачем Наталею Іваничук.

Сьогодні, 26 січня, о 18.00 у Дім Легенд завітають справді легендарні люди: письменник Роман Іваничук з донькою Наталею. Роман Іваничук розповість про свою подорож літературою від «Мальв» до «України ірридента». Поділиться секретом творчості та джерелом натхнення. Наталія, котра перекладає книги і для «Видавництва Старого Лева», зокрема бестселер Туве Янсон «Країна Мумі-Тролів», поділиться власним літературним досвідом.

Місце зустрічі - бібліотека «Дому Легенд», повідомила прес-служба ЛМР.

Роман Іваничук - український письменник, поет, громадський діяч, один з організаторів Товариства української мови ім. Т.Шевченка, Народного Руху України, заслужений діяч культури України, член Спілки письменників України (з 1960), депутат Веховної Ради України першого скликання (1990-94); лауреат Літературної премії ім. А.Головка (1979), премії ім. І.Мазепи (1999). Герой України (2009).

Наталія Іваничук - автор перекладів з норвезької мови творів К.Ербека, А.Енсена, Ю.Гердера, В.Генріксена. В її перекладах із скандинавських мов вийшли твори Р. Якобсена, Г.Ібсена, Б.Б'єрнсона, Г. Столесена та ін. Наталія переклала також світовий бестселер «Країна Мумі-Тролів», що вийшов друком у «Видавництві Старого Лева».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ