Під час засідання Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» за участю провідних спортивних експертів в галузі телебачення, радіо та друкованої преси були підведені підсумки ХІІІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська», який щорічно за доброю традицією проводить Національний олімпійський комітет, повідомила прес-служба Львівської ОДА.
На розгляд експертів надійшли численні подання з 24 регіонів країни, які було детально проаналізовані Комісією в 11 номінаціях.
Серед лауреатів цього представницького конкурсу виявилися й журналісти
Львівщини. Зокрема:
- в номінації «Найкращі спортивні журналісти року» Олена Садовник («Високий замок», м. Львів);
- в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма року» «Спортпанорама»
(Львівська державна телерадіокомпанія, м. Львів);
- в номінації «Дебют в спортивній журналістиці» Наталія Васьо (журнал «Сто
талантів», м. Львів).
Загалом за підсумками усіх проаналізованих робіт лауреатами стали:
Найкращі спортивні журналісти року:
1. Ігор Чемерис («Олімпійська арена», м. Київ)
2. Денис Зерченко (ТРК «Ера», м.
Київ)
3. Олена Садовник («Високий замок»,
м. Львів), Сергій Кобилка (м. Житомир)
Найкраща громадсько-політична газета
року (відділ спорту):
1. «Ракурс» (м. Луганськ)
2. «Свобода» (м. Тернопіль)
3. «Запорізька правда» (м. Запоріжжя)
Найкраща спортивна газета року:
1. «Спорт-арена» (м. Донецьк)
2. «СПОРТтайм» (м. Ужгород)
Найкращий спортивний журнал року:
1. «Олімпійська арена» (м. Київ)
3. «Power inside» (м. Бровари, Київська область)
Найкраща циклічна спортивна телепрограма року:
1. «Спорт-тижневик» (телерадіокомпанія «Київ», м. Київ)
2. «Спортивна Галичина» (м. Івано-Франківськ)
3. «Спортпанорама» (Львівська державна телерадіокомпанія, м. Львів)
Найкраща циклічна спортивна радіопрограма року:
1. «Промінь» – з Олімпу» (Національна радіокомпанія України, м. Київ)
2. «Спортивна арена» (м. Івано-Франківськ, обласна державна телерадіокомпанія
«Карпати»)
3. «Спортарена» (Полтавське обласне радіо
ОДТРК «Лтава»)
Найкраще електронне видання року (відділ спорту):
1. Інтернет портал HotSport.ua (м. Донецьк)
2. Сайт 0692.ua (м. Севастополь)
3. Спортивний розділ сайту «Моя Вінниця» (www.myvin.com.ua, м. Вінниця)
За відданість олімпійському руху:
Олександр Крупіца (м. Херсон), Володимир Шафір («Вінницькі реалії», «Здоров’я,
події, час», сайт «Моя Вінниця», м. Вінниця), Олександр Грінка (м. Суми),
Володимир Картавцев (м. Луганськ, посмертно)
Дебют в спортивній журналістиці:
1. Наталія Васьо (журнал «Сто талантів», м. Львів)
2. Юлія Порпленко (Черкаська обласна державна телерадіокомпанія, м. Черкаси)
За висвітлення ролі жінок в спорті:
1. Дмитро Булига («ІСД», м. Донецьк)
За тісну й плідну співпрацю:
Національна телекомпанія України (проект «100-річчя олімпійського Києва»), ТРК
«Ера» (проект «Олімпійський
виклик»), студія «ПІО» (проект «Вперед, на Олімп!»), телеканал «XSport» (проект
«Olympic bloggers»), агенція «Медіа спорт» (проект «Таке спортивне життя»).