Слухай онлайн
Політика

Львів’яни до кінця життя повинні бути вдячні Тимошенко, – за Куйбідою

Львів’яни мають бути вдячні Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко за минулий 2009 рік. Тоді на Львівщину надійшло від держави на 5% більше коштів від запланованого, а саме 336 млн грн. Про це сьогодні, 26 січня, під час прес-конференції заявив міністр будівництва та регіонального розвитку Василь Куйбіда.

 

За його словами, планувалося, що минулого року Львівщина отримає 325 млн грн, з них обласний центр – 253 млн грн. Якщо порівняти, скільки коштів на реалізацію регіональних програм дала держава, а скільки регіональна влада, то можна зрозуміти, що уряд свої зобов’язання виконав.

 

Також Василь Куйбіда наголосив, що будівництво містом стадіону за свій кошт є найгіршим з можливих варіантів, бо стадіон є неприбутковим об’єктом. Треба було будувати не новий стадіон, а за невеликі кошти модернізувати «Україну». Крім того, Василь Куйбіда розкритикував міську владу за нездатність знайти інвестора для будівництва стадіону. «Ті, хто проводив відбір проектів, мали свою шкалу цінностей. Іноді вона зашкалювала», – так охарактеризував спілкування міської влади з інвесторами міністр. «Кожен Іван має свій план», – підсумував Василь Куйбіда.      

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ