Слухай онлайн
Cуспільство

Львів’яни не мають змоги захистити свої права – Громадський форум Львова

Влада Львова приймає незаконні рішення, прокуратура не реагує, а суди порушують процедуру та затягують винесення рішень щодо протизаконних дій мерії. Таку заяву зробив сьогодні, 1 березня, під час прес-конференції голова координаційної ради Громадського форуму Львова Олег Мацех. „Мерія – суди – прокуратура – організована система кругової поруки”, – стверджує Олег Мацех. Тож львів’яни позбавлені можливості відстояти свої права. Як приклад член Громадського форуму Теодор Дяків навів судовий процес фірми „Формула”, директором якої він є, проти міської влади щодо незаконності рішень про тарифи на водопостачання.
За заявою Теодора Дяківа прокуратура внесла протест до виконкому, де вказувала на незаконність рішення з моменту його прийняття. Склалася дивна ситуація: міськвиконком зупинив дію рішення, проте не змінив тарифи.
Позов фірми „Формула” про скасування тарифів на воду суд першої інстанції розглядати відмовився. Справа зрушилася лише після оскарження відмови в Апеляційному суді Львівської області. Рішення пройшло всі наглядові інстанції ще в червні 2005 року, але досі не виконане. Тим часом Господарський суд Львівської області за заявою фірми „Формула” почав перегляд рішення за ново виявленими обставинами. Проте Теодор Дяків стверджує, що ніякої заяви „Формула” не подавала. Розгляд призначено на 7 березня 2006 року.
Позов фірми „Формула” про скасування тарифів на теплопостачання суд відхиляв тричі. Справа два рази була в апеляції, перш ніж через рік п’ятий суддя почав розгляд справи по суті. Суд відтягує оголошення постанови до 29 березня 2006 року – стверджує Теодор Дяків.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");