Слухай онлайн
Cуспільство

Львів'яни створили ідеальні умови для того, щоб скаржитись: владі на владу

Львівська міська рада підготувала спеціальні інформаційні картки – буклети із корисними контактами – для мешканців кожного з районів Львова. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

У інформаційній картці міститься контактна інформація про служби та установи, які є в конкретному районі міста, їхні телефони та адреси. Зокрема, мешканець зможе знайти інформацію про центр обслуговування мешканців у своєму районі, гарячу лінію міста, служби води, тепла, газу, електромереж, соціального захисту, телефони у районний відділ міліції, районний суд, прокуратуру, санітарно-епідеміологічну станцію тощо.

 

Інформаційні картки можна отримати у Центрах обслуговування мешканців кожного району, їх також будуть розповсюджувати у ЛКП.

 

«Інформаційна картка мешканця району стане у пригоді кожному, адже там розміщенні контакти, які потрібні людям у повсякденному житті. Мешканець буде чітко бачити, які справи він може вирішити у своєму районі, щоб не звертатися до міської ради», – каже координатор проекту Володимир Шнайдер.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");