Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Львів’яни зможуть скуштувати їжу без пестицидів та харчових добавок

1 та 2 жовтня на території Парку культури імені Богдана Хмельницького у Львові триватиме Ярмарок органічної та натуральної продукції. Про це сьогодні, 29 вересня, під час прес-конференції на тему: «Проведення у Львові V Ярмарку органічної та натуральної продукції», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила президент ЛМГО «Екотерра» Наталія Чоловська.

Майже 30 виробників органічної та натуральної продукції запропонують відвідувачам сертифіковані органічні овочі, яйця, мед, крупи, соки, молоко, сир, ковбасні вироби та регіональну продукцію: сири, соки, гриби, чаї, напої та інші натуральні продукти.

За словами Наталії Чоловської, це вже буде п’ятий ярмарок органічної продукції.

- У Львівській області працюють 16 виробників, які вже мають відповідні сертифікати. Більшість з них сертифіковані українською сертифікаційною компанією «Органік стандарт», інші  мають сертифікати Євросоюзу, -  розповідає вона. 
Наталія Чоловська також пояснила, чому цього року змінюють локацію ярмарку.

- Нас стає все більше, на попередньому місці ми вже не вміщаємося, тому цього року будемо в парку культури та відпочинку, - каже вона. 

Для відвідувачів організатори передбачили дегустації продукції та різноманітні майстер-класи.

- Ми залучили майстра яворівської іграшки Семена Тлустого, який буде показувати, як розписувати ці дерев’яні іграшки. Також діти навчатимуться розписувати іграшки з соленого тіста, з полімерної глини, - обіцяє президент ЛМГО «Екотерра».

А для виробників проведуть семінар з маркетингу в органічному виробництві.

У цьому ярмарку візьме участь і громадська спілка «Карпатський смак». Вона створена три роки тому і об’єднує 17 виробників продукції кількох областей Карпатського регіону.

За словами виконавчого директор громадської спілки «Карпатський смак» Олександра Масловського, їхній проект фінансує Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) та впроваджує Дослідний інститут органічного сільського господарства (FIBL).

- Наші виробники – маленькі фермерські господарства. У них дуже якісний продукт, але якщо вони не мають якісної яскравої обгортки, то у них немає шансів потрапити на прилавки супермаркетів, - говорить він. 

Львівський прес-клуб

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ