Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові презентували далекомагістральний літак нового покоління Boeing 777

Сьогодні, 16 березня, у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбулася презентація нового типу літака – широкофюзеляжного, далекомагістрального Boeing 777-200 ER. Літак прибув вранішнім рейсом PS-35 Київ – Львів о 10.30, повідормила прес-служба Львівської міської ради.

«Торік у нас було багато гостей, понад 2,6 млн. з різних країн. Ми бачимо, що сьогодні все більше наростає попит на поїздки до Львова з Америки та з Канади. Це певний аванс в очікування, що рейс до Нью-Йорка відкриється зі Львова і для цього є економічне підґрунтя», - зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

«Сьогодні у нас є одна з дуже визначних подій, які є логічними для нашого аеропорту. Ми сьогодні вітаємо регулярний рейс Київ-Львів, який прибув на дуже гарному літаку Boeing 777, який в подальшому планується виконуватися на далекомагістральні рейси. Ми дуже щасливі бачити цей літак у Львові, і, фактично, цей крок іде до досягнення спільної мрії. Тобто ми ідемо дуже гарно по розвитку. Минулого року ми отримали перший мільйон в аеропорту, ми сертифікували його під другу категорію і сьогодні наша готовність обслуговувати такі далекомагістральні літаки.

Я дякую авіакомпанії «МАУ» за таке прийняте рішення, що сьогодні цей літак здійснив регулярний рейс Київ-Львів. Ми сьогодні зробили ще одну позитивну емоцію для львів’ян», - додала Тетяна Романовська, генеральний директор аеропорту «Львів».

Усім присутнім також провели екскурсію повітряним судном першого з чотирьох широкофюзеляжних далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER, які поповнять флот МАУ у 2018 році. Присутні змогли піднятись на борт літака, де відбулась презентація системи розваг Boeing 777-200ER та інтерактивної 3D-карти, демонстрація можливостей системи освітлення Sky Interior.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...