Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Лише кожен п’ятий пасажир електрички платить повну вартість квитка

Торік Львівська, Тернопільська, Рівненська, Волинська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська ОДА перерахували Львівській залізниці в якості відшкодування за перевезення пільговиків 38 млн 452 тис. грн. Проте, залізничники підрахували, що цих грошей насправді вистачило, аби компенсувати лише 55% від насправді витраченого на перевезення пільговиків, а отже 45% таких пасажирів залізниця перевезла собі у збиток. Про це повідомили в прес-центрі ДТГО «Львівська залізниця»

Загалом протягом 2013 року магістраль надала послуги з перевезення пасажирів пільгових категорій на загальну суму 69 мільйонів 904 тисячі гривень, недоотримавши таким чином від ОДА 31 мільйон 452 тисячі гривень. До слова, минулого року залізниця недоотримала 31,1% коштів за перевезення пільговиків.

Відтак залізничники сподіваються, що у бюджетах областей на 2014 рік будуть закладені суми, які відповідатимуть реальним витратам магістралі. Це дозволить, запевняють вони, зменшити збитковість приміських пасажирських перевезень, сприятиме покращенню рівня послуг, які надають працівники галузі, підвищить комфорт користування залізничним транспортом для мешканців західного регіону та гостей краю.

Довідка.

Загалом у приміському сполученні протягом 2013 року Львівська залізниця перевезла 55 761 500 пасажирів, з них лише 10 мільйонів 721 тисяча 500 осіб сплатили за проїзд повну вартість. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ