Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Люди повірили, що доля країни в їхніх руках. Цю віру потрібно скріпити, – Блаженнійший Любомир

Учора, 4 січня, у Києві Глава Української греко-католицької церкви, Блаженнійший Любомир та Владика Богдан (Дзюрах), Керівник Патріаршої адміністрації, зустрілися з Послом Хайді Таліавіні, Головою Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами Президента України. У ході зустрічі Голова Місії відзначила вклад, який робить Українська Греко-католицька церква у відродження українського суспільства, зокрема, у відродження демократичних процесів, які відбуваються в Україні.

 

Крім того, пані Посол представила завдання Місії на цьогорічних виборах Президента, серед яких «прагнення ОБСЄ не тільки спостерігати, а й підтримувати ті позитивні зміни, які мають місце в українському суспільстві». Посол Хайді Таліавіні відзначила багато позитивних моментів у процесі підготовки виборів, а саме, що ці вибори проходять у вільній атмосфері, є публічний обмін думками, має місце суспільна дискусія щодо кандидатів і люди в Україні відчувають свою співвідповідальність.  Повідомив департамент інформації УГКЦ.

 Відтак, Блаженнійший Любомир подякував Місії за підтримку України і відзначив, що «наше суспільство знаходиться у процесі зростання і тут дуже важливим є, щоб хтось компетентний нам допомагав». Предстоятель УГКЦ наголосив на тому, що сьогодні у суспільстві спостерігається велике зацікавлення політичними процесами. «Люди, вийшовши із радянського періоду, несуть у собі рани минулого, зокрема, пасивність щодо суспільно-політичних процесів. Проте, за роки незалежності вони навчилися брати відповідальність за розвиток суспільства у свої руки. Люди повірили, що доля країни у їхніх руках. Цю віру людей потрібно скріпити. Кожні вибори – це сходинка в процесі зростання наших громадян», – наголосив Предстоятель УГКЦ.

На завершення Блаженнійший Любомир висловив вдячність ОБСЄ і подібним організаціям, які «допомагають нам повернутися до нормального суспільно-політичного стану, коли люди разом діють у творенні майбутнього своєї країни». «Суспільство сьогодні є набагато зрілішим, щоб приймати цю поміч і розуміти її», – відзначив Глава УГКЦ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ