За словами очільника області цьогоріч Львівщина ставить мету забезпечити фінансування безпеки та оборони на рівні не менше 5 млрд грн. Про це повідомляє Львівська ОВА.
Начальник Львівської ОВА Максим Козицький закликав голів громад Львівщини переглянути видатки і вже в березні спрямувати на потреби Сил Оборони не менше ніж 500 млн грн. Він додав – з них 100 млн грн профінансують з обласного бюджету.
«Не буду коментувати призупинення військової допомоги США для України. Залишу це МЗС та експертам різних рівнів. Натомість наголошу: настав критично важливий момент, коли треба проявити єдність суспільства та влади в Україні на конкретних діях. Один із найефективніших способів зробити це – збільшити фінансування оборонних потреб із місцевих бюджетів», – зазначив Козицький.
Трамп призупинив надання військової допомоги Україні
Очільник області закликав голів громад Львівщини переглянути видатки і вже в березні спрямувати на потреби Сил Оборони не менше ніж 500 млн грн, з яких 100 млн грн профінансують з обласного бюджету.
«Моя позиція незмінна: зброя військовим потрібна вже зараз, а фінансування армії має бути пріоритетом для кожного бюджету.
Ставимо перед Львівщиною амбітну, але реалістичну мету – за підсумками року забезпечити фінансування безпеки та оборони на рівні не менше 5 млрд грн. Минулого року ця сума становила 3,6 млрд грн. Це не просто цифри. Це наша відповідальність перед тими, хто тримає фронт. Шана всім, хто у лавах ЗСУ. Вистоїмо», – додав Максим Козицький.
