Слухай онлайн
Економіка

Максимов хоче перевірити документацію ЛДБК-2

Віталій Максимов пообіцяв пайовикам, котрі вклали власні кошти у будівництво квартирного будинку на вул. Плуговій, 5, втрутитись у розслідування дій керівництва ВАТ "Львівський домобудівний комбінат №2", яке, за свідченням пайовиків, збудувавши будинок за їхні кошти, тепер намагається шляхом різних махінацій позбавити їх права в отриманні квартир.
 «Коли ми пікетували УМВСУ у Львівській області, Віталій Максимов вийшов до нас та пообіцяв втрутитись у конфлікт, що визрів. Він розповів, що особисто переглядав дану кримінальну справу і помітив низку недоліків, вчинених слідчими Личаківського райвідділу при веденні слідства. Також він пообіцяв дати доручення на подання в суд для отримання дозволу на проведення комплексної фінансової експертизи документації ВАТ ЛДБК-2, що допоможе виявити махінації в разі їх існування. А вони є, оскільки нами було подано ряд документів, які свідчать про їх присутність» - розповів „Гал-info” представник координаційної групи пайовиків Андрій Зозуляк.
 Нагадаємо, що сьогодні пайовики п’ятиповерхового житлового будинку на вул. Плуговій, 5 провели пікетування прокуратури Львівської області та обласного управління міліції з вимогою передання справи, яка розслідується слідчими Личаківського райвідділу, на розгляд у вищі інстанції.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...