Слухай онлайн
Cуспільство

Маршалка Люблінського воєводства відзначили за боротьбу з епідемією грипу на Львівщині

Голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть вручив почесну грамоту Маршалку Люблінського воєводства Кшиштофу Грабчуку – за значний особистий внесок у подолання складної епідеміологічної ситуації на Львівщині. Вручення грамоти відбулося сьогодні, 26 січня, під час офіційної зустрічі керівництва Львівської ОДА з керівництвом Люблінського воєводства. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

На зустрічі також були присутні перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Валерій П’ятак, заступник голови Львівської обласної ради Роман Ілик, начальник управління міжнародного співробітництва ЛОДА Лев Захарчишин, представник МЗС у Львові В’ячеслав Войнаровський, а з польського боку – віце-маршалок Люблінського воєводства Аркадіуш Братковський, директор департаменту регіонального розвитку маршалківського уряду Люблінського воєводства Богдан Кавалко та віце-міністр регіонального розвитку Польщі Кшиштоф Гетьман.

 

Під час зустрічі Микола Кміть наголосив на необхідності активізації зовнішньоекономічного співробітництва Львівської області з Республікою Польща та зазначив, що між Львівською ОДА та воєводствами РП існують давні і міцні стосунки. За словами керівника області, пріоритетними напрямками співпраці між двома регіонами є реалізація проектів в межах програми «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013», а також спільна промоція регіонів та співпраця в економічний і гуманітарній сфері.

 

Довідка.

 

Керівництво Люблінського воєводства для подолання надзвичайної епідемічної ситуації у грудні минулого року скерувало до Львівської області гуманітарну допомогу – 100 тисяч захисних масок та один апарат штучної вентиляції легень.

 

Делегація Люблінського воєводства 27 січня візьме участь у конференції, присвяченій презентації Програми «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013», затвердженої рішенням Європейської Комісії від 6 листопада 2008 року. Основна мета програми – підтримка транскордонних процесів співробітництва та розвитку на прикордонних територіях.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ