Слухай онлайн
Cуспільство

Майже 250 учасників АТО цьогоріч забезпечені роботою

Відповідно до статистичних даних обласної служби зайнятості станом на 01.10.2020 року допомоги у працевлаштуванні на Львівщині потребували 630 безробітних з числа учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), - відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.
Фото ілюстративне. Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Більшість із них (52,4%) – це кваліфіковані спеціалісти із дипломами вишів, третину (31,1%) склали колишні випускники професійно-технічної школи, а 16,5% військовослужбовців мали тільки початкову та середню освіту.

«Карантинні обмеження наклали свій відбиток на роботу всіх без винятку підприємств, установ та організацій, у тому числі й служби зайнятості. Негативно позначилися вони й на процесі працевлаштування. Тим не менше за дев’ять місяців нам вдалося забезпечити роботою 247 учасників АТО (ООС), у тому числі 22 осіб з інвалідністю, – повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк. – Знайти місце праці для тих, хто повернувся із поля бою, непросто. Дуже часто для успішного повернення до мирного життя хлопцям потрібний певний час для адаптації, інколи й психологічна підтримка. Але є такі, хто відразу активно шукає роботу і, зазвичай, доволі швидко її знаходить. Не може не тішити те, що 8 атовців цього року скористалися одноразовою виплатою допомоги з безробіття для започаткування власної справи. Попередньо пройшовши курси з основ ведення підприємницької діяльності, написавши і захистивши бізнес-план, вони влилися до когорти початкуючих бізнесменів. А всього із 2015 року працевлаштовано 2842 колишніх бійців, із них 238 стартували у бізнес».

За словами керівника ЛОЦЗ, у січні-вересні поточного року 57 учасників АТО задля підвищення рівня конкурентоспроможності проходили професійне навчання, ще 13 брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Загалом упродовж 9 місяців соціальними послугами служби зайнятості скористалися 1374 безробітних з числа військовослужбовців, котрі брали участь в АТО (ООС), у тому числі 204 особи з інвалідністю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ