Слухай онлайн
Економіка

Майже 44 тисячі людей на Львівщині шукають роботу

У березні до центрів зайнятості Львівщини звернулося 5,5 тисяч пошуковців місця роботи, що на 327 осіб більше порівняно з лютим. Як засвідчує моніторинг, який провадить Львівський обласний центр зайнятості, упродовж березня від працедавців надійшла інформація про наявність 3,1 тисячі вільних робочих місць.
За станом на 1 квітня підприємства, установи та організації Львівщини мають потребу у 1,7 тис. працівників, а роботу за посередництва служби зайнятості шукають 43,9 тисячі мешканців. Навантаження на одне вільне робоче місце - 26 осіб.
Сьогодні найбільш затребувані швачки, охоронники, продавці продовольчих товарів, слюсарі-ремонтники, водії автотранспортних засобів, кухарі, електрогазозварники, касири торговельних залів, бруківники, міліціонери, спеціалісти державної служби, бухгалтери тощо.
Крім цього в області помітні значні обсяги прихованого безробіття. За даними підприємств, установ та організацій, які були опитані службою зайнятості, за станом на 20 березня у відпустках без збереження заробітної плати перебувало близько 4,8 тис. працівників. Чисельність осіб, котрі працювали в режимі неповного робочого дня (тижня) становила 31,3 тис. з опитаних 278 підприємств. Найбільше вимушене тимчасове скорочення тривалості робочого часу спостерігається на підприємствах Львова (10,7 тис. осіб), Стрийського (7,7 тис.), Самбірського (7,7 тис.), Пустомитівського (1,5 тис.) та Жовківського (1,2 тис. осіб) районів.
Про це «Гал-info» повідомили у відділі інформації Львівського обласного центру зайнятості.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ