Слухай онлайн
Політика

Медведчук закликає аутсайдерів підтримати одного кандидата

Віктор Медведчук закликає кандидатів у президенти, що не пройшли до другого туру, об'єднатися навколо одного з кандидатів. Так голова ради "Правової держави" прокоментував ситуацію напередодні другого туру виборів, повідомив Обком.

 

"Ситуація, коли кандидати, що не потрапили до другого туру виборів і стали навперебій заявляти про те, що не збираються відкрито підтримувати жодного з фіналістів, більш ніж відверто показала лицемірство цих людей стосовно своїх виборців", - заявив він.

 

"І зовсім не турботу про народ, про яку ці політики багато місяців заявляли у своїх проплачених телесюжетах або знятих у павільйонах "зустрічах" з виборцями, і чим знову намагаються пояснити свою зовсім не державну позицію", - додав Медведчук.

 

За його словами, "наші "нові" політики, заявляючи, що збираються розвивати свої політичні проекти, замість того, щоб підтримати одного з двох кандидатів, чітко дають зрозуміти, що за їх заявами про реформи приховується банальне прагнення до особистої влади й особистої політичної кар'єри".

 

"Вони навіть не потрудилися прикритися хоча б горезвісними ідеологічними розбіжностями", - зауважив Медведчук.

 

Він закликав політиків "об'єднатися навколо одного з кандидатів і реально боротися за подолання кризи, за політичну й економічну стабільність, за об'єднання країни, - за все те, що вже встигли наобіцяти своїм виборцям і що ще збираєтеся наобіцяти".

 

Як відомо, про намір не підтримувати в другому турі ні Юлію Тимошенко, ні Віктора Януковича заявили Сергій Тігіпко, Анатолій Гриценко, Арсеній Яценюк і Віктор Ющенко.

 

Раніше опоненти Юлії Тимошенко звинувачували її в співпраці з Медведчуком.

 

Українська правда

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ