Слухай онлайн
Політика

Мені видається дивною позиція „Нашої України”, котра відкинула шостий пункт протоколу про формування коаліції демократичних сил, — Степан Курпіль

Народний депутат України п’ятого демократичного скликання, керівник виборчого штабу  БЮТ на Львівщині Степан Курпіль вважає дивною поведінку Блоку „Наша Україна”, на політраді котрого сьогодні, 17 квітня, був відкинутий шостий пункт протоколу щодо процедури формування коаліції демократичних сил. У цьому пункті зазначено, що та політична сила, котра набрала більше голосів на парламентських виборах, пропонуватиме кандидатуру на посаду прем’єр-міністра України.
 „Мені дуже дивною видається поведінка Блоку „Наша Україна”, — зазначив „Гал-info” Степан Курпіль, — складається враження, що „Наша Україна” виявляє небажання створювати коаліцію із БЮТ, використовуючи лише мову ультиматумів”.
Степан Курпіль нагадав, що БЮТ був єдиною політичною силою, котра задовго до виборів відкрила ім’я претендента на посаду прем’єр-міністра, і обрання іншої кандидатури не відповідатиме бажанню більшості виборців, що голосували за пропомаранчеві сили.  
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...