Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Мешканці Грибович знову висловлюють своє незадоволення владою не через бажання шантажувати владу Львова, а лише через власну непоінформованість

Мешканці Грибович знову висловлюють своє незадоволення владою не через бажання шантажувати владу Львова, а лише через власну непоінформованість - так вважає голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник. За його словами, влада виконала усі взяті на себе минулого року під час переговорів із владою села.

„Ми виконали роботи і по встановленні водогону і по прокладенні дороги, визнаю, що дещо не вклалися в терміни, але ж виконали”, — прокоментував Мирослав Сеник. Він розповів, що Любомир Буняк абсолютно не спілкувався із громадськістю села, „він був лише один раз на нараді у селі і навіть тоді висловлював своє невдоволення і не слухав мешканців. Натомість новий міський голова Львова Андрій Садовий вже зараз розпочинає спілкуватися із місцевою владою Грибович і це повинно принести результати”.  
Водночас, Мирослав Сеник заявив, що він цілком підтримує позицію Садового щодо неможливості будування сміттєпереробного заводу. „Проблема не в тому, що сміттєпереробний завод завдає шкоду екології, а в тому, що він дуже дорогий. Зокрема, за роботу такого заводу в місяць потрібно було б платити в середньому по 600 євро з одного львів’янина. Натомість дешевші заводи є справді шкідливими для екології”, — розповів голова обласної ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...