Слухай онлайн
Економіка

Мешканці Львівщини сплатили маже 3 млрд грн податку

Платники Львівщини у 2014 році сплатили податку з доходів фізичних осіб у сумі 2 985,3 млн грн, що на 5,7 %, або на 161,3 млн грн більше, ніж у 2013 році, повідомили прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Завдяки вжитим заходам працівників органів ДФС Львівщини щодо зменшення заборгованості з виплати заробітної плати (в тому числі спільно з місцевими органами влади) протягом минулого року погашено поточну заборгованість на 587 підприємствах на загальну суму 80,9 млн. гривень.

Спільно з органами місцевого самоврядування організовано заслуховування 3085 суб’єктів господарювання з питань підвищення рівня виплати заробітної плати. За результатами вжитих заходів підвищили рівень виплати заробітної плати 3019 суб’єктів господарювання, або 97,8 % від заслуханих. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб протягом 2014 року до бюджету склали близько 18,7 млн. гривень.

До органів прокуратури передано матеріали по 9 підприємствах, у яких загальна сума поточної заборгованості із виплати заробітної плати становить 2 млн. гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ