Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

Мешканців прилеглих до палацу спорту «Україна» будинків запрошують до обговорення

З ініціативи адміністрації палацу спорту «Україна» у четвер, 12 липня, відбудеться обговорення проекту модернізації спорткомплексу на вул. Мельника, 18. До участі у заході просять долучитися мешканців сусідніх будинків, щоб обговорити низку проблемних питань. Про це повідомили в адміністрації палацу спорту «Україна».

Як ідеться у повідомленні, городяни, які мешкають у сусідніх будинках, на стадії узгодження проектної документації активно вносять свої пропозиції і стосовно майбутнього об’єкту, і щодо благоустрою території. Зокрема, під час обговорень проекту, які відбувалися неодноразово, мешканці звертали увагу на порушення конструкцій будинку на вул. Єфремова, 72. Керівництво спорткомплексу ініціювало експертну технічну оцінку прилеглих будинків, щоб дати належну відповідь на ці скарги. Уже обстежено близько двадцяти будинків, також частина мешканців дала згоду на огляд їхніх квартир.

«Експертний огляд будинків фіксує стан будівель і дозволяє впевнитись, що реконструкція не завдасть негативних наслідків. Водночас експертиза з’ясовує реальні причини порушення деяких будівельних конструкцій», – зауважив заступник директора «Палацу спорту «Україна» з розвитку Тарас Ящишин.

Мешканці прилеглих до спорткомплексу будинків на вул. Мельника, Єфремова, Барвінок та Квітневій виступають за те, щоб надалі палац спорту відновив принципи добросусідства, адже городян турбує завантаженість цих вулиць у «базарні дні», а ще – проблема «нецільового» використання під’їздів під час масштабних заходів.

Як ідеться у повідомленні, станом на сьогодні вже врахували пропозиції мешканців щодо заїздів та виїздів із майбутнього підземного однорівневого паркінгу спорткомплексу, санітарних зон та громадського простору довкола модернізованого палацу, який, наголошують в адміністрації закладу, спорудять за європейськими технологіями з дотриманням усіх будівельних норм.

Під час зустрічі із мешканцями обговорять результати експертизи та інші актуальні й технічні питання. Зустріч відбудеться 12 липня 2018 року о 17:00, в актовій залі Франківської районної адміністрації, за адресою м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 85. Із пропозиціями чи запитаннями організатори заходу просять звертатися за телефоном +38-068-222-61-54.

ZIK

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...