Слухай онлайн
Політика

Міліція не відреагувала на побиття голови профспілки лікарні відновного лікування – Ірина Платок

«Уперше в історії Львівщини відбувається примусове виселення працівників лікарні, яка є обласного значення, і вину за це ми покладаємо на головного лікаря і голову Львівської обласної державної адміністрації Петра Олійника», – повідомила на прес-конференції, організованій з приводу захоплення приміщення комунальної Львівської обласної лікарні відновного лікування голова профспілки цієї лікарні Ірина Платок.
За її словами, міліція не реагувала на побиття депутата ВО «Свобода» Олексія Кайди, а також не відреагувала на її заклик про захист від невідомих злочинців. «Мене також було побито, мене викинули через балкон із приміщення лікарні, проте міліція на це не відреагувала. У мене складається враження, що міліція таємно підтримувала осіб, які вирішили забрати приміщення лікарні. До нас повертається 1933 рік, коли можна вільно творити беззаконність у місті», – сказала Ірина Платок.
«Уже пізніше представників кримінальних елементів вивозили на автобусах, вони заблокували усі входи в лікарню і не впускали у приміщення як депутатів обласної ради, так і працівників. Мені не відома причина виселення нашої лікарні із вулиці Короленка, хоча офіційною причиною було проведення ремонту. Приміщення повинно було бути виставленим на аукціон, проте лікарня не повинна була переїжджати в Брюховичі, а там мав створитись філіал. Проте вчора представники ТзОВ «Зелений бір» спільно з працівниками виконавчої служби Шевченківського району Львова та працівниками охоронної фірми «Ефорт» намагались захопити приміщення лікарні, хоча відповідні документи до нас поступили тільки сьогодні зранку, що теж вважаю парадоксом. Ми дізнались, що за цією охоронною фірмою стоїть Володимир Горобець, проте на наші звернення вчора він відмовився коментувати події. Міліція охороняла Горобця разом із найманою службою охорони. Ця людина є невідомою і невідома його мета, тому будемо проводити власне розслідування», – сказала Ірина Платок.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ