Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Міліція затримала знімальну групу Радіо Свобода

Співробітники правоохоронних органів затримали знімальну групу Радіо Свобода. Про це повідомила дружина одного з двох затриманих, яка отримала sms-повідомлення від чоловіка.

Після 8:00 журналісти пішли знімати події на вулиці Грушевського. Протягом кількох хвилин під час паузи в сутичках мітингувальників і міліції вони підійшли майже впритул до лав правоохоронців. Згодом трансляція Радіо Свобода перервалася.

Радіо Свобода намагається дізнатися про причини затримання і те, куди повезли наших колег. На цей момент відомо, що в Печерському і Подільському районних відділах міліції таких затриманих немає.

Силовики, які вночі обстрілювали мітингувальників на вулиці Грушевського в Києві пластиковими кулями і світло-шумовими гранатами, цілили також і в журналістів, що виконують свої професійні обов’язки.

Від розриву світло-шумової гранати минулої ночі постраждав і журналіст Радіо Свобода. Він отримав численні садна та забої.

Перед тим він встиг зняти, як співробітник правоохоронних органів цілить просто в нього.

Протистояння на Грушевського триває вже понад 18 годин. Сутички між протестувальниками і силовиками розпочалися приблизно о 15:00 19 січня.

 

radiosvoboda.org

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ