Слухай онлайн
Надзвичайні події

Міністр оборони та начальник Генерального штабу перевірили обстановку на передових позиціях в ООС

Міністр оборони та начальник Генерального штабу перевірили обстановку на передових позиціях в ООС, де ворог проявляє найбільшу активність.
Фото прес-служби Міноборони.

Під час дводенної робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил на сході України, Міністр оборони України Андрій Таран та начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак дослідили стан справ в районі виконання бойових завдань Українськими воїнами та напрацювали шляхи вирішення найбільш проблемних та актуальних питань.

На командних пунктах та передових позиціях підрозділів Об’єднаних сил, Міністр оборони та начальник Генштабу обговорили питання ефективної протидії збройним провокаціям противника та впровадження новітнього бойового досвіду у військах, а також ознайомилися з безпековою ситуацією на ділянках, де проведено заходи щодо розведення сил і засобів.

Також, Андрій Таран та генерал-полковник Руслан Хомчак відвідали передові позиції на найбільш напружених ділянках вздовж лінії розмежування, де ворог останнім часом проявляє найбільшу активність.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко ознайомив військове керівництво з поточною ситуацією в районі проведення операції, кількісним складом та характером дій противника, а також навів останні факти порушень російсько-окупаційними військами режиму припинення вогню.

Як зазначив Міністр оборони Андрій Таран, результати візиту робочої групи оборонного відомства в райони проведення ООС будуть ретельно проаналізовані, на підставі чого будуть прийняті відповідні управлінські рішення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");