Слухай онлайн
Політика

Міністра Юрія Луценка не відсторонили від виконання службових обов’язків

«Міністра Юрія Луценка не відсторонили від виконання службових обов’язків. Постанову ВР прийняла в цілому, а в пункті шостому була пропозиція, що під час роботи слідчої комісії запропонувати Кабінету Міністрів призупинити діяльність міністра МВС», - про це кореспонденту “Гал-info” повідомили у прес-службі міністерства МВС.
 «Кабмін ще нічого не прийняв, відповідно міністр внутрішніх справ Юрій Луценко залишається на посаді міністра і на даний час виконує службові обов’язки як міністр внутрішніх справ», – наголосили в прес-службі.
 Нагадаємо, що Верховна Рада пропонує відсторонити на два місяці Юрія Луценка від виконання обов`язків міністра внутрішніх справ.
 У четвер Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань перевірки фактів корупційних дій, зловживання службовим становищем з боку міністра МВС Юрія Луценка та окремих посадових осіб міністерства, що наведені в статті "Інша міліція" газети "2000”.
      Постанова рекомендує Кабінету Міністрів на час роботи комісії відсторонити міністра та інші посадові особи, щодо яких в статті наведені факти корупційних дій та зловживання службовим становищем, від виконання службових повноважень.
     За постанову голосували 236 нардепи, а саме: регіонали, комуністи та частина БЮТ. "Наша Україна" дала три голоси, СПУ – 0.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...