Міністра Юрія Луценка не відсторонили від виконання службових обовязків
Слухай онлайн
Політика

Міністра Юрія Луценка не відсторонили від виконання службових обов’язків

«Міністра Юрія Луценка не відсторонили від виконання службових обов’язків. Постанову ВР прийняла в цілому, а в пункті шостому була пропозиція, що під час роботи слідчої комісії запропонувати Кабінету Міністрів призупинити діяльність міністра МВС», - про це кореспонденту “Гал-info” повідомили у прес-службі міністерства МВС.
 «Кабмін ще нічого не прийняв, відповідно міністр внутрішніх справ Юрій Луценко залишається на посаді міністра і на даний час виконує службові обов’язки як міністр внутрішніх справ», – наголосили в прес-службі.
 Нагадаємо, що Верховна Рада пропонує відсторонити на два місяці Юрія Луценка від виконання обов`язків міністра внутрішніх справ.
 У четвер Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань перевірки фактів корупційних дій, зловживання службовим становищем з боку міністра МВС Юрія Луценка та окремих посадових осіб міністерства, що наведені в статті "Інша міліція" газети "2000”.
      Постанова рекомендує Кабінету Міністрів на час роботи комісії відсторонити міністра та інші посадові особи, щодо яких в статті наведені факти корупційних дій та зловживання службовим становищем, від виконання службових повноважень.
     За постанову голосували 236 нардепи, а саме: регіонали, комуністи та частина БЮТ. "Наша Україна" дала три голоси, СПУ – 0.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...