Міністри за квотою “Нашої України написали заяви на звільнення
Слухай онлайн
Політика

Міністри за квотою “Нашої України” написали заяви на звільнення

“Всі міністри, які пройшли за квотою від “Нашої України”, написали заяви на звільнення, як цього вимагає Конституція України”, - сказав лідер “Нашої України” Роман Безсмертний. Він зазначив, що головне – політичне рішення. Про це повідомляє прес-служба «Нашої України». 

 “Окрім цього, є два міністри - закордонних справ та оборони, які є президентською квотою, і ми повинні вирішити, наскільки партія чи блок мають права виставляти претензії до їхньої діяльності. Питань більше, ніж відповідей”, - зазначив Безсмертний.
 На запитання, чому не відбувається офіційне звільнення міністрів, він відповів: “Це живі люди, якими не можна потурати ліворуч чи праворуч. Не так багато в Україні кваліфікованих і професійних міністрів, аби ми ними розкидалися і не обговорювали питання їхньої подальшої роботи. Це - кваліфіковані посадовці, до яких треба прислуховуватися”.
 “Остаточна доля міністрів вирішиться після того, як будуть розглянуті питання, що стосуються конституційних і парламентських процедур. Коли всі формальності будуть пройдені, тоді ми зробимо цей крок”, - додав він.
 “Нині “Наша Україна” в опозиції і у цьому питанні немає зворотного руху. Шість політичних партій, які входять до блоку, не будуть відмовлятися від свого опозиційного статусу”, - сказав Роман Безсмертний.
 Він наголосив: “Ми не отримували жодних пропозицій від так званої антикризової коаліції щодо конкретних подальших кроків. Переговори завершені і потрібно нарешті припинити дискусію”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...