Слухай онлайн
Cуспільство

Мінтранс погодив графік реконструкції смуги ДП «Міжнародний аеропорт «Львів»

Міністерство транспорті і зв’язку України сьогодні, 28 січня, погодило графік реконструкції злітно-посадкової смуги ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» (у зв’язку з підготовкою аеропорту до Євро-2012). Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як розповів заступник голови Львівської ОДА з питань містобудування та інвестиційної політики Сергій Таратута, згідно з цим графіком, львівський аеропорт взагалі не закриватимуть на час реконструкції. Однак орієнтовно від вересня цього року і впродовж року існуватиме обмеження на прийом окремих типів літаків. Сама реконструкція відбуватиметься у чотири етапи.

Нагадаємо, що вчора, 27 січня, усі сторони, причетні до реконструкції та розбудови злітно-посадкової смуги львівського аеропорту (служба державної авіаційної безпеки, замовник і підрядник робіт з реконструкції, ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» тощо) підписали протокол про незакриття аеропорту на час реконструкції. Було знайдено варіант, котрий влаштовує всіх - він акцептований англійською компанією, яка консультує виконавців робіт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ