Слухай онлайн
Cуспільство

Мірошниченко пропонує "гнати поганою мітлою" Мовчана, бо для того Ізраїль - енергетичне підживлення

Народний депутат від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко пропонує "гнати поганою мітлою" депутата Верховної Ради VI скликання Павла Мовчана.

У п’ятницю він прокоментував фотографію з альбому медіа-проекту "Київ єврейський" у Facebook, на якій зображені Мовчан та головний редактор "Києва єврейського" Елеонора Гройсман в кулуарах українського парламенту.

Фото зі сторінки "Києва єврейського" у Facebook

Під фото розміщено посилання на інтерв'ю з заголовком: "Народний депутат України Павло Мовчан: для мене Ізраїль - енергетичне підживлення".

Мірошниченко у коментарі до фото написав: "А я все гадаю, чому у нас "Просвіта" перетворилася з національно-культурного осердя у прихисток для лузерів та пристосуванців. Треба цю гнилу нацдемівщину гнати поганою мітлою. Буде в них більше вільного часу живитися енергією будь-де, тільки не в рідній Україні".

Як повідомлялося, раніше Мірошниченко на своїй сторінці у Facebook назвав голлівудську акторку українського походження Мілу Куніс "жидівкою".

Мовчан є головою всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка. 2007 року був обраний до Ради минулого скликання від БЮТ, однак 2011 року перейшов до групи "Реформи заради майбутнього".

pravda.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ