Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Міська влада разом із представниками ФК «Карпати» підписала протокол про наміри створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати»

У засіданні з приводу підготовки до створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати» взяли участь голова бюджетної комісії ЛМР Степан Давидяк, директор ПП "Карпати Спорт Маркетинг" Ігор Дедишин, генеральний директор футбольного клубу Олександр Єфремов та інші представники футбольного клубу та міської ради.
Як повідомив керівник інформаційного центру ФК «Карпати» Данило Нікуленко у коментарі «Гал-info» —  і міська влада, і представництво клубу було задоволене підписанням протоколу про наміри створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати».
На засіданні була представлена відеопрезентація діяльності футбольного клубу. За словами Данила Нікуленка, вона справила на учасників засідання позитивне враження.
 Засідання продовжить свою роботу у вівторок, 18 липня.
Нагадаємо, що ще 25 травня, вболівальники ФК «Карпати» пікетували приміщення Львівської міської ради, вимагаючи передати в оренду клубу стадіон «Україна». Передача стадіону в оренду футбольному клубу можлива лише за перетворення клубу в юридичну особу, тобто ВАТ «Народна команда ФК «Карпати».    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ