Міські чиновники планують змінити підхід до вирішення проблем безпритульності та бездоглядності дітей
Слухай онлайн
Політика

Міські чиновники планують змінити підхід до вирішення проблем безпритульності та бездоглядності дітей

Міська влада не чекала на прийняття державної програми із захисту безпритульних та бездоглядних дітей, а вже займалася розробкою своєї програми - відзначив начальник Львівського міського управління у справах неповнолітніх Тарас Гурей. Зокрема, міська програма пропонує відмовитися від передачі дітей, схильних до порушень закону в інтернати, а створення інших установ, на прикладі будинків сімейного типу чи інших методів сімейної опіки, які б передбачали роботу спеціалістів, що добре розуміються на дитячій психології.

Як значний мінус Тарас Гурей відзначив прогалину у законодавстві у контексті визначення поняття «дисфункційна сім’я», через що кожна сім’я, в якій вживання алкоголю є повсякденною обставиною, може подати в суд на управління і забажати відшкодування за надану моральну шкоду.  
  Для прикладу, за півроку працівниками управління у справах неповнолітніх ЛОДА на вулицях міст і населених пунктів Львівщини виявлено 487 бездоглядних дітей, 69 з яких родом з інших областей, 90 бездомних та 200 із неблагополучних сімей. Однак цей показник порівняно з попередніми роками суттєво зменшується. Про це під час сьогоднішніх громадських слухань проекту програми подолання дитячої безпритульності у Львові розповів начальник управління у справах неповнолітніх ЛОДА Володимир Лис. У Львові  проживає практично третина дітей всієї Львівської області.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...