Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Міськрада Львова не дбає про дітей – Андрій Сендецький

Львівська міськрада не дбає про дітей і тим самим порушує їхні права - з такою заявою сьогодні, 10 липня, на прес-конференції звернувся до громадськості Андрій Сендецький, голова правління Львівського благодійного  фонду «Торба».
Ще 3 роки тому Львівське управління культури надало приміщення Львівському благодійному  фонду «Торба» на вул. Ф.Ліста. Благодійний фонд зробив у приміщенні ремонт і заснував там Студію естетичного виховання «Стенограф» - позашкільний заклад для культурного виховання дітей. Це приміщення межує з адміністративним кабінетом директора УДЮМК. Тобто, щоб потрапити до себе у кабінет, директор змушений проходити через приміщення, у якому займаються діти. Колишній директор УДЮМК погоджувався на те, щоб зробити окремий вхід у свій кабінет, але з приходом нового директора ситуація значно погіршилась. За словами Андрія Сендецького, новий керівник УДЮМК Юрій Тибінка не тільки не погоджується перенести свій кабінет чи зробити окремий вхід, а й неетично себе поводить. Попри заяви батьків і звернення керівництва правління Львівського благодійного фонду «Торба» до управління культури міськради, до «Самопомочі» і навіть до Президента з проханням вплинути на ситуацію, результату таки немає. У міськраді відповідають, що «усе в межах договору».

 Нагадаємо, що Львівський благодійний  фонд «Торба» заснований у 2003 році. Проект фонду - Студія естетичного виховання «Стенограф» - позашкільний заклад для культурного виховання дітей. Зараз у Студії навчається 33 дитини віком від 5 до 19 років. Навчають дітей викладачі з вищих навчальних закладів. У «Стенографі» працює художня кафедра, а також кафедри хореографії, іноземних мов, історії мистецтва, міжнародної етики та акторської майстерності.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...