Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Міськрада відновила ухвали, що стосувалися незаконного надання 20 земельних ділянок під будівництво АЗС, які кілька тижнів тому пропали з архіву ЛМР

Міськрада відновила ухвали, що стосувалися незаконного надання 20 земельних ділянок у Львові під будівництво АЗС, які кілька тижнів тому пропали з архіву Львівської міської ради, — повідомили «Гал-info» у прес-службі Львівської міської ради. Нагадаємо, з архіву міської ради пропало п’ять справ, які стосувалися надання цих земельних ділянок та журнал реєстрації ухвал ЛМР. Як виявилося, документи пропали через те, що в кабінеті, де зберігалися матеріали справ, не працювала сигналізація.
Нагадаємо, у 2000 році ЛМР видала ухвалу про надання 5 земельних ділянок під магазини, однак у 2005 році хтось підробив додаток до цієї ухвали, дописавши в нього ще 15 земельних ділянок. На одній із сесії міської ради голова комісії природокористування і охорони довкілля Віра Лясковська звернулася до Андрія Садового, щоб він звернувся в Генеральну прокуратуру та УМВС України для розслідування цієї справи. Щоправда, вже на наступній сесії міський голова повідомив, що документи, які стосувалися продажу цих земельних ділянок дивним чином зникли з архіву Львівської міської ради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...