Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Міськрада відшкодує автоперевізникам Львова різницю у тарифі за перевезення пільговиків

Управління транспорту і зв’язку розрахувало новий тариф для перевезень пільгових категорій пасажирів. Управління з 1 листопада 2006 року внесло зміни до розрахункового тарифу на послуги автотранспортних підприємств за пільговий проїзд окремих категорій громадян. За новими розрахунками вартість одного місця на кілометр становити 2,7 коп.
   «У зв’язку з тим, що від початку року змінився розмір мінімальної заробітної плати, а саме – у січні 350 грн, з липня – 375 грн, з 1 грудня 400 грн; вартість стиснутого природного газу у січні становила 1,02 грн за 1 м кв., сьогодні – 1,62; виросла вартість запасних частин і матеріалів. Відповідно до того змінилась собівартість перевезень пільгових пасажирів. На початку року собівартість становила 1,6 коп./місце на км, з березня – 2,0, з листопада – 2,7 коп. Новий, встановлений з 1 листопада тариф забезпечить покриття прямих витрат, які несуть підприємства за перевезення пільгових категорій громадян», – повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Микола Шкурган.
  Для відшкодування витрат підприємствам у листопаді – грудні з міського бюджету виділено 229 тис. грн.
Компенсація автотранспортним підприємствам  за перевезення пільгових категорій громадян виділяється з Державного бюджету. Сума, закладена у Державному бюджеті на  цей рік, була встановлена з розрахунку собівартості 1,6 коп./місце на км, тепер міське управління транспорту, враховуючи звернення автотранспортних підприємств, відшкодує підприємствам 229 тисяч гривень у зв’язку з підвищенням собівартості перевезень.
Повідомили у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...