Слухай онлайн
Cуспільство

Міськрада затвердила перелік спортивнихзаходів, що фінансуватимуться з бюджету Львова

„На черговому засіданні постійної депутатської комісії молодіжної політики спорту і оздоровлення депутати спільно з представниками управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, розглянули та погодили перелік заходів, що фінансуватимуться з міського бюджету м. Львова на 2007 рік», – про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Нагадаємо, що у бюджеті на наступний рік закладено 600 тис. грн на фінансування заходів фізичної культури та підтримки спорту. Частина коштів з цієї суми, а саме 146 тис. грн, передбачено на фінансову підтримку та розвиток діяльності спортивних клубів місцевого та регіонального рівнів. На проведення спортивно-масових заходів у 2007 році передбачено 354 тис. грн. Ці заходи проводитимуться серед різних категорій населення, ДЮСШ і спортивних клубів, загальноосвітніх шкіл і студентів, допризовної і призовної молоді, ветеранів спорту, інвалідів тощо. Попри це, члени комісії вважають, що коштів на підтримку фізичної культури та спорту не достатньо. Такої думки дотримується Іван Кардаш, член комісії: «Позитив в тому, що порівняно з минулим роком коштів на фінансування спорту виділено значно більше. Проте це не є показником порівняно з іншими містами, де відсоток від загального бюджету, який йде на фінансування спорту від 2-3-х до 5 відсотків, а це є інвестиція в наше з вами майбутнє. Тому ми на наступний рік проситимемо збільшення фінансування».
Окрім того, протягом 2007 року 30 спортсменів та 10 тренерів отримуватимуть стипендію міського голови, на це в бюджеті передбачено 100 тис. грн. З цієї суми 146 тис. грн передбачено на фінансову підтримку 45-ти спортивних клубів місцевого та регіонального рівнів, та 354 тис. грн. на проведення спортивно – масових заходів у Львові на цей рік. За словами Юрія Кардашевського, голови комісії, цих коштів достатньо для підтримки та розвитку спорту у Львові.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ