Слухай онлайн
Політика

Міський голова утворив робочу групу із впорядкування туристично-екскурсійної діяльності у Львові

Для забезпечення високого рівня обслуговування туристів та екскурсантів професійними фахівцями туристичного супроводу, з метою впорядкування туристично-екскурсійної діяльності у нашому місті, розпорядженням міського голови Львова Андрія Садового утворено робочу групу. Про це відомляє відділ громадських зв’язків Львівської міської ради.

Завдання новоутвореної робочої групи є сформувати пропозиції про внесення змін до нормативно-правових актів України, які регулюють забезпечення контролю за здійсненням туристичного супроводу під час проведення екскурсій.
 Керівником робочої групи призначений начальник управління економіки Ігор Цвілинюк. До її складу також увійшли: начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності та туризму управління економіки Роман Чаплик, головний спеціаліст сектору туризму відділу зовнішньоекономічної діяльності та туризму управління економіки Галина Гриник, заступник начальника юридичного управління Мирослав Гавриляк, завідувач сектору туризму відділу зовнішньоекономічної діяльності та туризму управління економіки Оксана Погорілко, начальник відділу телекомунікацій управління транспорту і зв'язку Андрій Швайка та інші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...