Слухай онлайн
Економіка

Місто фінансує парк „Знесіння”: аби вистачило на вивіз сміття

Коштів, виділених паркові „Знесіння” на благоустрій з міського бюджету вистачає тільки на вивіз сміття. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник директора парку „Знесіння” Володимир Ткачук.
За його словами, цього року кошти, виділені на благоустрій та збереження парку не відповідають його потребам. „На благоустрій нам виділили близько 300 тисяч гривень і на збереження та ремонт близько 100 тисяч гривень. Для такої великої території це дуже мала сума. Її вистачає тільки на прибирання території”, – говорить Володимир Ткачук.
Як він зазначає, велика проблема також із вивозом сміття з приватного сектора, бо через відсутність смітників-контейнерів, накопичується дуже багато сміття на території парку. Ця проблема загострюється у весняно-літній період, коли збільшується кількість відвідувачів парку.
„Керівництво міської ради виділило нам цього року кошти на свою охорону, що буде значно дешевше, аніж залучати дружинників з інших організацій, як було раніше”, – розповів Володимир Ткачук.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ