Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Містобудівне обґрунтування реконструкції львівського аеропорту виконають в борг

Сьогодні, 7 квітня, під час засідання архітектурно-містобудівної ради управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради розглянули майбутнє містобудівне обґрунтування реконструкція існуючого пасажирського терміналу та зовнішніх мереж ДП «Міжнародний аеропорт «Львів».

 

Головний архітектор міста Юрій Криворучко зазначив, що першочергово потрібно вирішити головні проблеми, а саме розробити детальне планування території, адже це обов’язків етап, який дасть змогу  вивчити почерговість реконструкції території аеропорту  загалом. «Нам сьогодні потрібно мати стратегію будівництва аеропорту, розраховану до 2025 року, виділяючи 2012 рік. Адже потрібно зважати на те, що зробити до Євро-2012, а що робити, щоб з часом у Львові був аеропорт європейського зразка», - пояснив він.

 

Також Юрій Криворучко, серед питань, які потрібно вирішити, виділив питання зносу існуючих споруд. а це великі кошти, котрі потрібно закласти на компенсації власникам цих споруд.

 

Головний архітектор проектів ТзОВ «Укрдизайнгруп» Михайло Федик зазначив, що наразі ми топчемося на місці, адже ще до цього часу не вирішили питання землекористування.

 

«В розробці містобудівного обґрунтування потрібно велику увагу звернути на архітектурну концепцію, щоб усе виглядало гармонійно, і турист, який прибув у наше місто, відразу бачив його красу», - зазначив він.

 

Юрій Криворучко зазначив, що наразі на розробку містобудівного обґрунтування не виділили кошти з бюджету, тому його потрібно розробляти в борг.

 

 «Всі питання, підняті на засіданні, обов’язково врахують, подадуть в протокол і передадуть його в Кабмін, область та аеропорт», - підсумував головний архітектор міста.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");