Слухай онлайн
Культура

"Мій Роден" - бурхливі пристрасті в театрі ім. М. Заньковецької

Фото порталу
Фото порталу "Фотографії Старого Львова".
Фото порталу
Фото порталу "Фотографії Старого Львова".
Фото порталу
Фото порталу "Фотографії Старого Львова".
Фото порталу
Фото порталу "Фотографії Старого Львова".
1/4
На камерній сцені театру ім. Марії Заньковецької пройшла прем'єра емоційної вистави "Мій Роден" з неперевершеною Наталею Лісовою в головній ролі.

Що ви знаєте про любов? Любов, яка зненацька вривається у життя...  "Серце… хай би воно переганяло по жилах кров, а не тріпотіло, мов навіжене, від тієї мани, що нарекли любов'ю. Ні, це не мана, це прокляття, кара Господня!  Молися, щоб воно не торкнулося твого життя…"

Тридцять років у притулку для душевнохворих. Така плата талановитої  скульпторки  Камілли Клодель за любов до геніального Огюста Родена. Хто, кому і  чим завинив? Тим, що були, як митці рівновеликі? Чи тим, що існувала ще одна жінка, яка народила йому сина? Що його жалість до тієї жінки виявилась сильнішою за любов ?...

Великий Роден повсякчас ніс у серці свою драму. Відтоді, як Камілла пішла від нього, його скульптури  уже не сяяли ніжними почуттями.  Його геній, колись розквітлий від цієї  зустрічі, тепер  дихав рівно, спокійно, без  присмаку шаленої творчої пристрасті. Все найкраще, що він створив було тоді, коли поруч була вона. Саме з її ім'ям на устах він провів свої останні  земні миті.

В ролях:

  • Каміла Клодель - Наталія Лісова 
  • Поль Клодель, Роден - Василь Баліцький 
  • Ніколь, Марія Пайєтт, Джессі Ліпскомб, Роза Бере - Ольга Бакус

Найближчі вистави: 16 Грудня 18:00 / 24 Грудня 18:00 /

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ