Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

МО „Наша Україна” у Львівській облраді виступило із заявою з приводу формування коаліції у Верховній Раді

Міжфракційне об’єднання „Наша Україна” у Львівській обласній раді виступило із заявою з приводу формування коаліції у Верховній Раді України – повідомили в прес-службі ЛОР.
„Міжфракційне об’єднання „Наша Україна” у складі фракцій Політичної Партії „Народний Союз Наша Україна”, Народного Руху України, Партії Християнсько-Демократичний Союз, Конгресу Українських Націоналістів „Національний вибір”, Партії Промисловців і Підприємців України у Львівській обласній раді заявляє про своє глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася із створенням коаліції у Верховній Раді України.
Хід переговорів свідчить про відсутність єдиного підходу щодо формування парламентської коаліції в учасників „помаранчевого” переговорного процесу, у політичних сил, які були єдиними у підтримці Президента Віктора Ющенка, які разом з представниками провідних верств українського суспільства виборювали демократію у нашій державі.
Наголошуємо на спільній історичній відповідальності  політичних сил, бо від формату коаліції залежатиме напрямок політичного та економічного розвитку України, її майбутнє. А тому ми не сприймаємо мову ультиматумів, що застосовуються під час переговорів, боротьбу виключно за розподіл посад, у тому числі тих, що належать до прерогативи Президента України. Настоюємо на підписанні учасниками переговорів чітко визначеної ідейно-політичної та економічної стратегії розвитку держави, яка повинна стати основою об’єднання демократичних сил в Українському Парламенті.
Ми також не сприймаємо об’єднання з Партією Регіонів, яка сповідує чужу нам ідеологію, політична діяльність якої часом носить антиукраїнський та антидержавний характер.  
Ми закликаємо політичні сили, які підтримують програму Президента України Віктора Ющенка, провести ефективний переговорний процес та сформувати більшість у Верховній Раді України.
Міжфракційне об’єднання „Наша Україна” у Львівській обласній раді звертається до всіх політичних сил, представлених у найвищому самоврядному органі області, зосередитись на системній роботі задля розбудови та вирішення проблем регіону та відстоювання політичних і соціально-економічних інтересів громади Львівщини.”
Заяву підписали від фракції Політичної Партії „Народний Союз „Наша Україна” – Олег Мандюк, від фракції Народного Руху України – Ярослав Пітко, від фракції Партії Християнсько-Демократичний Союз – Тарас Федак, від фракції Конгресу Українських Націоналістів „Національний вибір” – Михайло Вовк, від фракції Партії Промисловців і Підприємців України – Богдан Турчин.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ