Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Спорт

МОК заборонив російським медійникам використовувати символіку своєї країни

ці ж вимоги стосуються і медійників з Білорусі
фото Укрінформ

Міжнародний олімпійський комітет заборонив журналістам з Росії використовувати символіку країни на літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Про це повідомляє Укрінформ.

У МОК журналістам підтвердили, що до представників ЗМІ «висуваються такі ж вимоги, як і до нейтральних спортсменів». Тобто ці ж вимоги стосуються і медійників з Білорусі.

Цього року російські та білоруські спортсмени можуть брати участь у Олімпіаді у нейтральному статусі та лише в індивідуальних видах спорту. Вони мають виступати без символіки країни на формі, не бути військовослужбовцями та не підтримувати війну в Україні у своїх соцмережах.

Олімпійський комітет країни-агресора, у свою чергу, попередив російських спортсменів, які погодяться виступати в нейтральному статусі про можливе порушення російських законів. «Що стосується окремих спортсменів, котрі, як і раніше, готові прийняти принизливі критерії можливої участі в Іграх, то навіть стосовно них МОК робить усі зусилля для мінімізації числа запрошених», - заявили в ОКР.

Як повідомлялося, у середині жовтня 2023 року МОК позбавив повноважень Олімпійський комітет Росії (до окремого подальшого повідомлення) через незаконне включення до його складу спортивних організацій з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України. Згідно з рішенням МОК, Олімпійський комітет РФ не має права діяти як національний олімпійський комітет. ОКР також позбавлений права отримувати фінансування міжнародного олімпійського руху.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ