Слухай онлайн
Політика

Молдова йде на дострокові вибори: соціалісти відмовилися вступати в коаліцію

Проросійська партія соціалістів Молдови прийняла рішення не створювати коаліцію з жодною з партій, наслідком цього найімовірніше буде розпуск парламенту і дострокові вибори.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Newsmaker.

Таке рішення ухвалила республіканська рада партії соціалістів, про що оголосив після її засідання президент Молдови Ігор Додон.

Він нагадав, що соціалісти запропонували коаліцію і правим, і демократам.

"Ми побачили, що виборчий блок ACUM в підсумку не прийняв наші пропозиції і щодо кандидатури спікера, і щодо кандидатур деяких міністрів, і щодо розширення повноважень президента. Тому ми не можемо створити з ними коаліцію", — пояснив Додон.

Він додав, що соціалісти не обговорювали коаліцію з Демпартією, але підтвердив, що кілька представників партії соціалістів вислухали пропозиції демократів.

"Пропозиції і коаліцію з Демпартією ми від початку не розглядали і не збиралися. На сьогоднішній день ми зробили все можливе, щоб вирішити політичну кризу. Але можливість вичерпана. Найвірогідніше - дострокові вибори", - підкреслив Додон.

Він також звернувся до виборців і в разі нових виборів закликав їх голосувати за партію, у якої є шанси набрати більшість, без того, щоб створювати коаліцію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ