Слухай онлайн
Cуспільство

Монумент Слави у Львові може впасти на голову, – попередження від «Свободи»

Монумент Слави у Львові на вул. Стрийській у такому критичному стані, що його слід охороняти, аби він на голову нікому не впав. Але для цього не потрібно витрачати цінні ресурси нашої доблесної міліції, – так заступник голови фракції «Свободи» у Львівській міській раді Юрій Михальчишин прокоментував рішення міліції про цілодобову охорону згаданого пам’ятника.

Він також зазначив: «Це нераціональне використання людського ресурсу. До того ж доцільність рішення абсолютно не обгрунтована з погляду політичної ситуації, яка є в місті».

Водночас Юрій Михальчишин пояснив доцільність охорони пам’ятника С. Бандері: «Пам’ятник Степану Бандері стоїть в центральній частині міста, тому патрульні машини там не зашкодять – для забезпечення правопорядку. Натомість біля Монументу Слави ніхто особливо не гуляє. Порядок там забезпечують курсанти Військової академії, які там, до речі, й патрулюють. Тому не бачу ніяких підстав для забезпечення додаткових заходів та залучення до цього Міністерства внутрішніх справ», – повідомив Юрій Михальчишин.

Чит. також «Тепер у Львові міліція цілодобово охоронятиме не тільки пам’ятник Бандері, а й радянський монумент»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ